Державне підприємство «Чернігівстандартметрологія» оновило Інтернет-сайт для своїх партнерів в області, Україні, за кордоном, а також – для зацікавлених споживачів.

Про це повідомив генеральний директор підприємства Валентин Бакуменко.

“Відтепер партнери ДП “Чернігівстандартметрологія” мають змогу скористатися готовими формами заяв і зекономити свій час, а споживачі – читати новини щодо перевірок підприємств області і поради аби не помилитися у виборі товарів і послуг”, – сказав він.

Оновлений сайт містить розділи про сфери діяльності ДП “Чернігівстандартметрологія”, відео- і аудіо-матеріали, контактну інформацію.

Валентин Бакуменко додав, що на сайті працює також електронна громадська приймальня, де кожен бажаючий може поставити питання до фахівців підприємства і отримати відповідь.

“Родзинкою і прекрасним доповненням став розділ “Фотогалереї”, у якому серед іншого представлені роботи чернігівських дітей-учасників конкурсу малюнків “Я хочу жити в якісному світі”. Ці роботи надихають та піднімають настрій”, – зазначив генеральний директор ДП “Чернігівстандартметрологія”.

Він підкреслив, що для фахівців підприємства дуже важливий зворотній зв’язок. Тому відвідувачам пропонується анкета, у якій можна висловити свої побажання та зауваження до роботи відділів і ДП “Чернігівстандартметрологія” загалом.

Сайт знаходиться за адресою www.cherncsm.com.ua

Прес-служба ДП “Чернігівстандартметрологія”.

Коментарі закриті.