Все менше залишається свідків тієї страшної війни. І тому ще ціннішими стають їхні спогади. Напередодні Дня Перемоги працівники дитячої бібліотеки разом зі своїми активними читачами, учнями 4-А класу школи ім. Т.Г. Шевченка, завітали в гості доветерана Полторака Петра Семеновича. – повідомляє РДА.
Петро Семенович розпочав розповідь зі спогадів про своє босоноге дитинство, яке було дуже схоже дитинство малого Сашка з повісті О. Довженка “Зачарована Десна”.А далі була війна. Маючи неповних 17 років вступив до винищувального загону, що діяв на території міста Мени під час визволення від окупантів.На все життя в пам’яті ветерана закарбувався текст листівок, які наші лютчиці розкидали над окупованою територією, який він і процитував присутнім.

Після війни – служба в армії. А далі робота на будівництві заводу “Азовсталь” у Маріуполі. І як же болісно ветерану сприймати події сьогодення, що відбуваються там, де пройшла його молодість.

Дуже цікавою та приємною виявилась зустріч ветерана з учнями. Діти подарували Петру Семеновичу власноручно виготовлені листівки та багато весняних квітів. Ветеран пригостив школярів цукерками.

Коментарі закриті.