Під час оголошеного десять днів тому зібрання громади села Данилівка для вирішення питання про перехід з Московського патріархату до Православної церкви України, котре було заплановане і проведене в приміщенні сільського Будинку культури, присутні проголосували за перехід до Православної церкви України.

 

 

Варто зауважити, що зібрання було проведене відкрито і гласно, про нього було оголошено завчасно та публічно, на ньому був присутній сільський голова та представник державної влади, в голосуванні брали участь лише мешканці Данилівської громади. Тобто, згідно з висновком Олександра Карпенка, зібрання проведене у повній відповідності з чинним законодавством.

Натомість прихильники Московського патріархату вирішили проігнорувати дане зібрання і перед основним провели своє, закрите. За пропозицією благочинного Московського патріархату Василя Дендака автора цього матеріалу попрохали не знімати їхній захід і покинути приміщення. Чому було зроблено саме так, автор висловить свою суб’єктивну думку в кінці матеріалу.

Отже, хронологічно перше зібрання прихильників Московського патріархату:

Офіційне зібрання:

Спроба з’ясувати в представника Московського патріархату те, чому вони проігнорували офіційні збори, не увінчалася успіхом. Під надуманим приводом він зобразив ображеність і врятувався втечею:

Чисто суб’єктивна авторська думка про мотиви поведінки представників Московського патріархату. Якщо уявити, що Московський патріархат в Україні діє у повній відповідності з планами Путіна та Кирила, то саме так вони і повинні діяти, а саме: діяти на недопущення державної і духовної незалежності від країни-агресора, діяти на недопущення миру і злагоди в українському суспільстві, діяти на сіяння розбрату і розколу суспільства.

Коментарі закриті.