PodatkovaГоловне завдання Центру – надання безоплатної правової допомоги та активізація представників малого бізнесу Чернігівщини на захист своїх майнових та економічних прав.

Про це повідомляє Чернігівський громадський комітет захисту прав людини.

– Відносини з контролюючими і правоохоронними органами, неврегульованість податкового законодавства, проблеми реалізації власних майнових та економічних прав, особливості реєстрації та припинення діяльності суб’єктів підприємницької діяльності на сучасному етапі є одними з найбільш актуальних питань, з якими підприємці звертаються за правовою допомогою, – наголосив керівник Центру Віктор Тарасов. – Особливо це стосується рівня малих громад та сільської місцевості.

Тому основна мета роботи Центру правового захисту підприємців й полягає у наданні безоплатної юридичної допомоги, підвищенні правової обізнаності та активізації представників малого бізнесу на захист своїх прав, а також аналізу ефективності наявних правових механізмів по захисту підприємницьких прав на рівні Чернігівської області.

Центр правового захисту підприємців працює щоденно з 11.00 до 17.00 за адресою: м. Чернігів, 14000, вул. Горького, 57/1; телефон «гарячої лінії»: (022) 612-532.

Коментарі закриті.