Нагадуємо, що з 1 січня 2016 року набула чинності економічна частина Угоди про асоціацію між Україною, Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами. Одним із пунктів передбачено надання та анулювання митним органом статусу уповноваженого (схваленого) експортера.

У Чернігівській митниці ДФС роз’яснили, що перевагою використання статусу уповноваженого (схваленого) експортера є те, що для отримання тарифних преференцій український експортер товару без оформлення сертифіката з перевезення форми EUR.1 самостійно визначає та декларує походження товарів на комерційних/товаросупровідних документах, що дозволить прискорити процедуру експорту товару. Строк дії статусу схваленого експортера не обмежений у часі.

Хто може отримати статус

Схваленим експортером може бути підприємство-експортер, юридична особа, зареєстрована в Україні, за винятком митного брокера, яка здійснює постійні відправлення товарів на умовах угод та має право самостійно оформлювати декларацію інвойс незалежно від вартості партії товару.

Надання статусу уповноваженого (схваленого) експортера здійснюється суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності, які експортують товари преференційного походження з України до країн Європейського Союзу.

Статус уповноваженого (схваленого) економічного експортера надається митницею безоплатно на товари, як власного виробництва, так і закуплені на території України, що експортуються до держав Європейського Союзу, протягом 30 календарних днів.

Які документи потрібні для отримання статусу

Експортеру необхідно звернутися до митниці за місцем реєстрації експортера та подати відповідну заяву (підписану керівником і завірену печаткою підприємства) та завірені копії:

— зовнішньоекономічного договору (контракту), за яким буде експортовано товар(и) преференційного походження з України;

— документів про преференційне походження товару з України, що експортується на умовах угод.

Порядок надання та анулювання митницею статусу уповноваженого (схваленого) експортера затверджено наказом Міністерства фінансів України від 07.10.2014 №1013.

Чернігівською митницею ДФС у 2016 році надано статус уповноваженого (схваленого) експортера 1 підприємству.

Крім цього, одним із ключових моментів положень Угоди є створення зони вільної торгівлі між Україною та Євросоюзом. Зокрема, кожна сторона зменшуватиме або скасовуватиме мито на товари, що походять з іншої сторони, відповідно до графіків, протягом 10 років.

Внаслідок скасування мит суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності, які імпортували товари з країн ЄС і здійснювали митне оформлення в зоні діяльності Чернігівської митниці ДФС з 1 січня поточного року, вже заощадили понад 1,5 млн. грн.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;His successor, Mark Gottfried, has the Wolfpack on the brink of a fourth NCAA bid in as many seasons

Still, the question had to be asked: Would the Clippers be better served trying as the backup for Chris Paul.prada bags

But it was the coach’s son who came off the bench and helped the Clippers use a 20 3 run to finally get the separation they lacked in the first half.mulberry bags outlet

It seems another strange decision from Rodgers to allow Lucas to leave, the Brazilian is now one of the club’s most experienced players and although he might not be the best defensive midfielder around, he is the best Liverpool have at the moment.portafoglio prada

“He is a truly worthy recipient of the Kiwibank New Zealander of the Year award.michael kors uk bags
Jusqu’ la fin du mercato, le 4 septembre, tout peut se passer”.mulberry bags uk

Коментарі закриті.