Постановою правління Фонду від 30.05.2014 №18 (зареєстрована в Міністерстві юстиції України 24.06.2014 за №687/25464 та набрала чинності з дня її офіційного опублікування – 11.07.2014), внесені зміни до Порядку отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності,який затверджений постановою правління Фонду від 25.02.2009 №12, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 14.04.2009 за №339/16355 (далі – Порядок №12).

Змінами передбачено, що видавати путівку до санаторію в період відпустки, а до санаторію-профілакторію – у період відпустки або без відриву від виробництва, застрахованим особам працівникам зможуть не лише роботодавці, які є юридичними особами, а й фізичні особи, які використовують найману працю.

При цьому зазначені умови не поширюватимуться на осіб, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та віднесені до І категорії, яким путівки видають без оформлення відпустки.

Також путівки для лікування дитини та дорослого та/або двох дітей та дорослого не підлягатимуть поділу для спільного санаторно-курортного лікування відповідно двох дорослих або двох дорослих та дитини. Поділ таких путівок буде можливий лише для лікування одного дорослого та дітей.

У разі часткової оплати вартості путівки до санаторію через установу банку на транзитний рахунок органу Фонду в призначенні платежу необхідно буде зазначати номер путівки, за яку здійснюється така часткова сплата.

Окрім цього, встановлено три види часткової оплати вартості путівки, а також змінено форму заявки страхувальника про виділення путівок на санаторно-курортне лікування та довідки для отримання путівки до реабілітаційного відділення.

У разі часткового використання путівки повернення коштів оплаченої часткової вартості путівки здійснюється у пропорційних розмірах за фактично ненадані послуги.

Менська міжрайонна виконавча дирекція обласного відділення Фонду.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;He describes the ways in which American heroism is introduced into political laws, religious doctrine, economic theory, and, of course, educational conventionsI’m sure Jordan’s wiped,” said Kevin Streelman, the Par 3 contest winner at Augusta National last week who finished tied for 12th behind Spieth.michael kors handbags uk
domination of smaller powers into a simple tale of freedom and democracy versus dictatorship and oppression.mulberry outlet
There are no windows, and at this moment, no other occupants.hogan online

Jordanian fighter jets pounded Islamic State targets in Syria on Thursday, before roaring Kasaesbeh hometown.borse gucci outlet
(The last big burst came around 2005 08.mulberry handbags uk

Jordan Fulivai broke a fibula and tibia two years ago and spent three months on crutches and six months without running.mulberry outlet

“Yeah, they got inSundaynight.prada uk

Коментарі закриті.