Головне управління ДФС у Чернігівській області попереджає, що на території Чернігівської області знову активізувалися шахраї. Представляючись податківцями, вони вимагають у керівників підприємств гроші.

Працівники відділу власної безпеки викрили їхні «сценарії».

Телефонують на мобільний телефон керівника підприємства і представляються начальником або заступником начальника податкової інспекції. Просять гроші на потреби працівників податкової служби чи на надання фінансової допомоги. Або ж вимагають кошти, пропонуючи у такий спосіб відкупитися від проведення перевірки фінансової діяльності підприємства. Апетити щодо сум – від 1000 до 1700 доларів.

Як повідомив начальник відділу власної безпеки при Головному управлінні ДФС у Чернігівській області Олексій Мисенко, цього понеділка, починаючи з 8 ранку, вони телефонували керівникам багатьох підприємств Чернігівщини. Дзвінки надходили з номерів: (095) 517-15-49, (093) 904-51-57, (093) 904-50-97. Працівники відділу власної безпеки оперативно встановили, що телефонували з смт Ленінське Свердловського району Луганської області.

Якщо керівник погоджується дати гроші, шахраї через Інтернет замовляють таксі. Таксист приїздить до керівника підприємства за коштами, звісно, за щедру винагороду. Потім у телефонному режимі отримує вказівку за отримані гроші купити картки і поповнити мобільні телефони. А шахраї, не гаючи часу, ці кошти знімають.

Такими діями не лише наносяться збитки підприємцям та підприємствам, але й підривається авторитет органів Державної фіскальної служби.

Відділ власної безпеки ГУ ДФС у Чернігівській області звертається до суб’єктів господарської діяльності з проханням: при отриманні таких пропозицій або ж інформації про факти зловживання з боку податківців негайно повідомляти за адресою: м.Чернігів, вул. Комсомольська, 11. А також нагадує телефон «довіри» відділу: (0462) 668-522.

Коментарі закриті.