123_500x609Головне управління Національної поліції в Чернігівській області вживає заходи щодо розшуку Маклюка Олександра Дмитровича, 02.11.1980р.н., уродженця м. Городня Чернігівської області, українця, громадянина України, раніше не судимого, проживаючого за адресою с. Радянська Слобода,  вул. Лінійна – 6, Чернігівського району, Чернігівської області. Останній був оголошений в розшук за злочини, передбачені п.п. 1, 6, 12 ч. 2 ст. 115, ч.4 ст. 187 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що Маклюк О.Д. підозрюється в наступному:

  • умисному вбивстві Новікова А.В., Гончара В.С., Магдибора Ю.І., вчиненого з корисливих мотивів, за попередньою змовою групою осіб;
  • нападі з метою заволодіння майном ПАТ КБ «Приватбанк», поєднаного з насильством, небезпечним для життя та здоров’я осіб, які зазнали нападу, вчиненого з попередньою змовою групою осіб, спрямованого на заволодіння майном в особливо великих розмірах, поєднаного з заподіянням тяжких тілесних ушкоджень.

Всіх хто має інформацію про місцезнаходження розшукуваного, просимо повідомити до Менського ВП ГУНП в Чернігівської області за тел. (04644) 2-15-63 або 102.

Начальник Менського ВП ГУНП в Чернігівській області підполковник поліції Олександр Гаврись.

Коментарі закриті.