За даними Укргідрометцентру, 4-7 травня в Україні, крім західних, Вінницької та Житомирської областей, висока (4-го класу), подекуди надзвичайна (5-го класу) пожежна небезпека. У Київській, Сумській, Чернігівській, Черкаській і Полтавській областях переважатиме надзвичайна (5-го класу) пожежна небезпека, – про це повідомили в управлінні ДСНС України в Чернігівській області.
Рятувальники звертаються до містян із проханням дотримуватися елементарних правил безпеки, а також проводити профілактично-роз’яснювальну роботу зі своїми дітьми. Якщо ви відпочиваєте на природі, варто пам’ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу навколишньому середовищу та становить небезпеку для життя людей.
Щоб уникнути лісових пожеж, дотримуйтесь таких правил: — не розводьте багаття в лісі, окрім призначених для вогнищ місць; — не засмічуйте місце відпочинку; — обгороджуйте та розчищайте місце розпалення багаття; — не розводьте відкритий вогонь поруч із сухою рослинністю та господарчими будівлями; — не розкидайте недопалки та сірники на суху лісову підстилку; — стежте, щоб діти не бавилися з вогнем; — не створюйте смітники в лісі та на прилеглих землях, тим більше, не підпалюйте їх; — приберіть місце погашеного вогнища, переконайтесь, що горіння відсутнє.
Підрозділи ДСНС України на період травневих свят перебувають на посиленому цілодобовому режимі несення служби, але пам’ятайте, що безпека Вашого відпочинку – у Ваших руках. У разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером 101!

Коментарі закриті.