blog_00000011

Політична партія Демократичний Альянс оголосила винагороду 50 000 гривень тому, хто доведе корупцію мера свого міста. Сміливцям, які виступлять проти мерів-корупціонерів, партія надасть інформаційну та організаційну підтримку.

Як зазначає голова партії Василь Гацько – це безпрецедентний крок у боротьбі з корупцією в Україні.

Вперше за “голову” корупціонера оголошена публічна винагорода. Розпочинаємо з мерів, оскільки їх корупційна діяльність найбільше відчувається мешканцями міст. Ми плануємо змінити українську практику, коли за гроші громадян чиновники живуть на широку ногу. Сподіваємося, що оголошена нами винагорода допоможе покарати корупціонерів”, – сказав лідер Демократичного Альянсу Василь Гацько.
Ті, хто знайде сили довести мера-корупціонера до суду, отримуватимуть обіцяну винагороду після відповідного вироку.

«Дана кампанія напряму стосується і Чернігова. Діяльність міського голови якого, Олександра Соколова, неодноразово давала нам приводи звертатись в органи Прокуратури» – повідомляє Чернігівський ДемАльянс.
Кошти на кампанію виділяються партією з антикорупційного бюджету, зібраного публічно в 2012 році.

У Демократичному Альянсі наголошують – про свою готовність взяти участь в ініціативі необхідно завчасно сповістити.
Контакти: komanDA@dem-alliance.org, (044) 251 48 67, (068) 729 25 00

Примітка. Дану інформацію ДемАльянс розмістив в блогах Города. Навіщо роблю перепост до Нашого слова? Тому, що це чи не єдина з партійних ініціатив в Україні, котра є світоглядно корисною. Звісно, я жодним чином не бажаю бачити  посадовців у в’язниці, але я дуже хочу, щоб кожен менянин знав про неймовірну шкоду для нього і його дітей від такого явища, як корупція. І дуже хочу, щоб вдалим корупціонерам не заздрили, як сьогодні, а плювали вслід.

Коментарі закриті.