Асоціація регіональних засобів масової інформації провела громадську експертизу діяльності відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Менської районної державної адміністрації Чернігівської області щодо виконання програм і здійснення заходів, спрямованих на сприяння працевлаштуванню та зайнятості молоді, розвитку молодіжної підприємницької діяльності.

Експертні висновки та рекомендації були представлені в райдержадміністрації 24 травня 2011 року. Також презентовано аналітичний звіт «Громадські експертизи», підготовлений ГО Центр «Доброчин».

Голова райдержадміністрації Анатолій Соломко під час обговорення результатів експертизи зазначив, що влада зацікавлена у найактивнішій участі громадських організацій у процесі ухвалення рішень з актуальних проблем. Він запевнив, що висновки та рекомендації, напрацьовані під час громадської експертизи, обов’язково будуть враховані при розробці нової програми сприяння працевлаштуванню та зайнятості молоді.

Керівник Центру «Доброчин» Наталія Дрозд підкреслила важливість співпраці влади та інститутів громадянського суспільства. Вона висловила переконання, що результати громадської експертизи дозволять залучити неурядові організації до ефективного вирішення проблема, зокрема і тих, які аналізувалися під час громадської експертизи.

Діяльність проходить в рамках проекту «Зробимо діяльність органів виконавчої влади підзвітною та прозорою», що реалізується Центром «Доброчин» за підтримки Фонду Регіонального Співробітництва Чорного моря, проекту Фонду Маршала (США).

Коментарі закриті.