Тер-громадаГолова районної державної адміністрації Валерій Щукін та голова районної ради Олександр Мисник 27 липня провели засідання робочої групи з питань децентралізації влади у Менському районі. Участь у засіданні взяли голови територіальних громад району.

Головне про що говорили – продовження роботи по утворенню об’єднаних територіальних громад на території району.

У ході обговорення кожен з присутніх мав змогу висловити власне бачення даного питання.

Під час засідання робочої групи очільники району наголосили, що децентралізація – це вимога часу, і підхід до неї має бути державницький.

 

 

 

 

 

 

 

 

Валерій Щукін назвав місцеві ради, в яких завершено громадське обговорення та прийнято рішення про надання згоди на об`єднання: Менська міська рада, Березнянська селищна рада, Блистівська сільська рада (до Менської міської ради), Куковицька сільська рада (до Менської міської ради), Осьмаківська сільська рада (до Менської міської ради), Ушнянська сільська рада (до Менської міської ради), Слобідська сільська рада (до Менської міської ради).

Місцеві ради, в яких завершено громадське обговорення та прийнято рішення про відмову у наданні згоди на об’єднання – це Данилівська сільська рада, Дягівська сільська рада, Киселівська сільська рада, Локнистенська сільська рада, Миколаївська сільська рада, Сахнівська сільська рада, Феськівська сільська рада.

Місцеві ради, в яких проведено громадське обговорення та остаточне рішення щодо об’єднання не прийнято: Макошинська селищна рада, Бігацька сільська рада, Бірківська сільська рада, Величківська сільська рада, Волосківська сільська рада, Покровська сільська рада, Садова сільська рада, Семенівська сільська рада, Синявська сільська рада.

Місцеві ради, в яких громадське обговорення не проводилося: Городищенська сільська рада, Лісківська сільська рада, Стольненська сільська рада.

Перед учасниками засідання виступив Федір Фесюн, виконавчий директор регіонального відділення Асоціації міст України в Чернігівській області, який розповів про стан справ у галузі децентралізації в області в цілому.

По результатах обговорення робочою групою було прийнято рішення рекомендувати головам місцевих рад розглянути питання об’єднання територіальних громад та провести громадські обговорення в громадах.

Коментарі закриті.