У Феськівці побили бригаду "швидкої допомоги"Соціальні служби 24 березня забрали до реабілітаційного центру шістьох діток з села Ушня Менського району. Все через вітчима, 36-річного Володимира Поклоняєва.

 

Родина приїхала на Меншину з Одещини восени торік, за оголошенням. Місцеві раділи. Четверо діток — школярі, значить, школу в Ушні не закриють. Батьківський комітет знайшов їм порожню хату. Про це ми писали раніше – Як діти з Одещини спасли школу в Ушні.

Найстарша Олександра — шестикласниця. Валерія ходить до п’ятого класу, Оленка — до четвертого. Богдан — першокласник. І дошкільнята: шестирічний Артем і трирічна Анюта. Тільки найменша рідна Володимиру. Мати — 36-річна Тетяна Топлава.Поклоняєв, як не п’є, клопочеться по двору, наводить лад. Як налигається, стає «уважним батьком». Від тієї уваги постраждала 9-річна Оленка. Присікався до Леночки, приводу довго не шукав. Не сподобалися її оцінки. Так бив, що у дитини стався струс головного мозку, синці були на сідницях, забої по тілу. Ледь руку не зламав. Дівчинка десять днів проходила із загіпсованою рукою.

 

До лікарні її відвезла мати. Чому не захистила доньку, не заспокоїла сковорідкою по голові? Може, в той час у хаті не було, можливо, побоялася розлюченого співмешканця? Всі деталі з’ясовуватиме суд. Адже менська поліція відкрила кримінальне провадження, справа вже у суді. Поклоняєв удома.

 

У селі припускають, що це не перша пакість Володимира. Адже коли Тетяна приїхала до Ушні, говорила, що втекла від співмешканця. її пожаліли, назносили всього, підтримали. Невдовзі жінка поїхала начебто оформляти якісь папери і повернулася уже з чоловіком. Помирилися.

Валентина Остерська.

Коментарі закриті.