У Мені хочуть створити «парк мріЇ»Кабінет міністрів виділив понад 42 млн. грн. на реалізацію 244 проектів-переможців Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул.

– Адресне фінансування державою таких проектів є важливою підтримкою та стимулом активності місцевих громад. Проекти спрямовані на модернізацію житлово-комунального господарства – впровадження енергозберігаючих технологій, оновлення систем опалення, водопровідної мережі та систем освітлення. Також проекти передбачають проведення ремонтів та реконструкцію дошкільних навчальних закладів, шкіл, вирішення екологічних проблем – утилізацію побутових відходів, розвиток спортивної інфраструктури, наприклад, будівництво спортивних майданчиків, – сказав віце-прем’єр.

У Чернігівській області підтримано сім таких проектів. Серед них – проект Менської міської ради “Парк моєї мрії”, який передбачає створення у місті “багатофункціональної рекреаційно-розважальної зони відпочинку”.

Проект реалізуватиметься на приципах співфінансування. З державного бюджету має надійти 185,7 тис. грн., з міського – 85,3 тис., від організацій-партнерів – 74,1 тис., від райдержадміністрації – 20 тис. грн.

Коментарі закриті.