Податкова служба в Менському районі проводить перший етап  Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей».

Учасники конкурсу розділені на дві вікові категорії: І  категорія:   9 – 12 років;  ІІ  категорія: 13 – 16 років.

Конкурс проводиться за такими напрямами дитячої творчої діяльності з податкової тематики:  художні твори; твори декоративно – прикладного мистецтва; літературні твори.

На конкурс приймаються тільки індивідуальні творчі роботи.

Художні твори  мають відповідати таким вимогам:

1. На конкурс подаються роботи, виконані у довільній графічній, живописній формах.

2. Розмір роботи не повинен бути більшим за формат А-2.

3. Роботи не повинні оформлятися рамкою, наклейками тощо.

4. На зворотному  боці  кожної  конкурсної роботи (або додатком до роботи) необхідно зазначити  українською мовою: назву роботи, техніку виконання; прізвище, повне ім’я та дату народження автора;  місце проживання (повну адресу) автора; коротку біографічну довідку з описом творчих здібностей та  хобі; назву навчального закладу,  контактний телефон (за наявності).

Для творів декоративно-прикладного мистецтва такі вимоги:

1. Твори декоративно-прикладного мистецтва, які надаються на конкурс, можуть бути виконані у довільній формі (ліплення, вишивка, мозаїка, аплікація тощо).

2. На конкурс приймаються скульптури лише малих форм (статуетки з каменя, дерева, кості, металу, скла тощо).

3. До твору необхідно додати надруковану на папері формату А-4 інформацію, в якій українською мовою має бути зазначено ті реквізити що і до художніх творів.

Літературні твори мають відповідати таким вимогам:               

         1. На конкурс подаються різножанрові літературні доробки (оповідання, новела, публіцистичний роздум, замальовка, казка, фейлетон, реферат, поезія тощо). 

2. Літературні твори повинні бути надруковані на папері формату А-4 в одному примірнику, а також обов’язково подані в електронному вигляді (диск, дискета, електронна пошта).

3. У кінці кожного конкурсного твору необхідно зазначити українською мовою: ті реквізити що і дохудожніх творів.

Конкурс проводиться в три етапи. Перший етап (районний) триватиме до 1 травня, другий (обласний) проводитиметься в травні, а потім-третій Всеукраїнський.

Роботи на конкурс можна подавати до податкової служби вже зараз (кімната №30) тел. 2-10-23.

Коментарі закриті.