За фахом Олексій Корнійович – водій, а за покликанням – затятий рибалка. Тихе водяне полювання є великою втіхою для нього. Як він стверджує, природа робить людину добрішою, вона лікує не тільки зболену душу, а й тіло.

246
Збираючись на риболовлю Корнійович з надією на добру погоду дивиться у вікно – дощить чи ні.

Вудки не купував ніколи

Олексій Корнійович – людина лагідного характеру, а ще любить в усьому порядок. Будь-яку розпочату справу доводить до кінця. Не терпить безладу ні у дворі, ні в хаті.

Такий він і в риболовлі – зібраний, акуратний. Стільчик, на якому вудить, зроблений ним самим – зручний, міцний і легенький. Вудки за життя жодної не купив – усі сам зробив.

– Найкраще ліщина підходить для такого діла, – ділиться Корнійович. – Мене магазинні вудки ніколи не цікавили, бо свої є. Маю їх багато, то й ліку не знаю. На риболовлю як іду, то з десяток беру.

Як був молодшим Олексій Вахненко, то ледь не щодня поспішав до ставка з вудками і наживкою. Як відомо, річки у Киселівці нема, то наш рибалка просиджує у очікуванні щастя над невеликими водоймами, яких вистачає за селом і в селі. Одну вудку в руках тримає, а штук сім чи й всі десять повстромлює у берег і чекає, бігаючи очима по всіх поплавках.

– Часто бувало, що стільки риби наловлював, дружина аж сварилася, – розказує Олексій Корнійович. – А моя Тамара Андріївна тоді працювала сестрою милосердя – стареньких обслуговувала. То я й запропонував ту рибу їм роздати. І так часто бувало, що дружина підопічних моєю рибою частувала.

Казали «спасибі» за карасів, щук та в’юнів затятому рибалці його куми, родичі, друзі.

– А от не продав ні одного кілограма, – каже, – і продавати не збираюся. Це ж дар природи, хіба можна за нього гроші брати?

Нова риба – ратан

З’явилася вона у Киселівці років з три тому.

– У Прогресі на промисловій основі рибу свого часу вирощували. У кар’єрах розводили різні види. Мабуть, по весні, коли крига і сніг розтавали, з водою ратана цього і принесло у ставки та озерця, – охоче розповідає Олексій Вахненко. – Риба вона хижа, однак красива, як на мене, і смачна.

Схожа на бичка, має товстий і міцний хребет, як лин, м’ясиста. Чистити перед смаженням не треба, бо луски майже нема. А от для приготування консервів не годиться – хребет не перепріває під час тушкування.

За словами рибалки, звівся червоний карась, водиться тільки метис – сріблястий. Та й спекотне минулорічне літо висушило багато водойм, то майже зникли щуки, в’юни, коропи…

На риболовлі Олексій Корнійович користується черв’яками. Іншої наживки не визнає.

– Пробував тістом, м’якушем хліба – не те. А от на черв’яка клює, – каже, – ну, ще погода має значення. Риба – вона хитра, але я навчився її навколо пальця обводити. Добре клює перед дощем та і в дощову погоду непогано. А буває, що і сонячного дня чіпляється на гачок так, ніби їй життя у воді набридло.

– А на Десну хоч раз їздили?

– Жодного. Не поїду, бо нічим, і не хочу. У річці риба інша, і поводить себе не так, як наша, ставкова. Треба вчитися, щоб її розуміти, а я не хочу, з мене вистачає і киселівської риби. Та коли і їхати на ту Десну? Це ж на цілий день треба, а в селі знаєте скільки роботи? Не хочу, щоб сталося так, як у тій приказці: «Риба і зайці завели у старці».

Рецепти рибних консервів від Корнійовича

Олексій Корнійович люб’язно погодився поділитися рецептами приготування делікатесних консервів з карасів, щук, линів.

Рецепт перший. Почищену і помиту рибу посолити, залишити години на дві. Тоді у скляні банки розкласти, скільки влізе. Можна втоптувати товкачкою чи ложкою. Залити олією і поставити на деко з водою у піч або духовку на чотири години. Можна додати лавровий лист, перець. Якщо олія википить, слід додати ще. Закатати металевими кришками.

Рецепт другий. Усе зробити, як у першому рецепті, але рибу і овочі – моркву, ріпчасту цибулю – чередувати шарами. Додати томатний соус і олію. Виходять теж смачні консерви. Тушкувати чотири години.

Ще Олексій Корнійович рибу на тараньку ніколи не сушить на відкритому повітрі. Каже, мухи – істоти всюдисущі. У натопленій печі розістеле солому, а поверх неї кладе рибу. Пахуча, чиста, смачна!

 

Коментарі закриті.