Національна комісія, котра здійснює держрегулювання в сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), затвердила двоетапне підвищення тарифів на фіксований телефонний зв’язок.

Відповідне рішення регулятор прийняв на своєму засіданні, пише «Слово і Діло».

Директор департаменту корпоративних комунікацій «Укртелекому» Михайло Шуранов зазначив, що зараз пропозиція по тарифам була передана на остаточне затвердження в Міністерство юстиції.

 

«Після затвердження та публікації тарифи набудуть чинності», – повідомив він.

 

Зміни передбачають два етапи: з листопада поточного року на 17% зросте тариф для населення в місті (3-7 грн), а в селах – на 18,8% (3-7 грн).

З початку 2019 року – для населення і юридичних осіб в містах підвищення складе 9% (від 2 до 5 грн), для сільських юридичних осіб – 12% (3-6 грн), для бюджетних установ – 14,7% (3-7 грн), для сільського населення тариф підвищиться на 18,7% (4-9 грн) залежно від типу підключення (окрема лінія, спарена, погодинна або без погодинної тарифікації тощо).

За словами Шуранова, останній раз граничні тарифи змінювалися восени 2017 року.

 

Нагадаємо, граничні тарифи на загальнодоступні телекомунікаційні послуги з 1 січня поточного року були підвищені для жителів міста на 7,3%, а для жителів села – на 14,5%.

 

Коментарі закриті.