Укртелеком вводить доступні тарифи на міжнародне спілкування з домашнього телефону для абонентів Чернігівської області.

З 15 вересня спілкування по домашньому телефону з рідними та друзями, які проживають за кордоном, стало для мешканців Чернігівської області доступнішим. Вартість знижена в кілька разів порівняно з поточними пропозиціями. Спеціальні тарифи поширюються на найпопулярніші міжнародні напрямки.

Зателефонувавши в Австралію, Австрію, Бельгію, Великобританію, Грецію, Грузію, Ізраїль, Італію, Іспанію, Казахстан, Литву, Німеччину, Польщу, Португалію, Росію, Туреччину, Францію, Чехію на домашній телефон вартість хвилини становитиме 0,99 грн., на мобільний телефон – 1,69 грн.

Вартість хвилини спілкування абонента Укртелекому з мешканцем США чи Канади становитиме всього 0,99 грн. незалежно від того на мобільний чи стаціонарний номер телефону здійснюється дзвінок. Плата за з’єднання відсутня.

Для спілкування за новими тарифами при наборі номера необхідно використовувати спеціальний код: 00-10-501. Покрокове здійснення дзвінка виглядатиме таким чином:

1.Наберіть вказаний код 0 (гудок) 0-10501;

2.Переведіть ваш телефон у тоновий режим за допомогою клавіші *;

3. Наберіть необхідний міжнародний номер у такому форматі: код країни – код міста або оператора – номер телефону.

Дзвінки в інші країни за допомогою коду 00-10501 не обслуговуються. Всі тарифи вказані з урахуванням ПДВ.

Укртелеком прагне надати своїм клієнтам кращі умови міжнародного зв’язку. Оператор сподівається, що абоненти оцінять комфортне міжнародне спілкування по домашньому телефону за зниженими тарифами.

Нові тарифи діють в рамках маркетингового дослідження моделі користування міжнародною телефонією до 30 листопада 2014 року. Якщо дослідження покаже популярність нової послуги, вона буде введена на постійній основі.

Детальну інформацію про тарифи можна отримати в Контакт-центрі оператора за номером 0-800-506-800 (безкоштовно в межах України з номерів українських операторів).

Коментарі закриті.