Прем’єр пообіцяв не допустити припинення виконання Укрпоштою доставки пенсій і запропонував її менеджменту звільнитися.

Укрпошта буде доставляти пенсії, а якщо менеджмент компанії не згоден з цією функцією – він може звільнитися. Про це заявив прем’єр міністр Володимир Гройсман, повідомляє прес-служба Кабміну ввечері в п’ятницю, 26 жовтня.

Це неприпустимо – не доносить пенсії пенсіонерам. Я цього не допущу. Економити нехай починають з себе – своїх заробітних плат. Якщо менеджмент Укрпошти не розуміє важливості соціальної функції компанії, і це буде їх незмінна позиція – я б радив їм усім зібратися, написати заяви і перейти на іншу роботу. Ми призначали менеджмент на конкурсній основі не для того, щоб вони брали в заручники всіх, особливо пенсіонерів “, – заявив прем’єр.

Він також зазначив, що недавно в Укрпошту було призначено незалежну наглядову раду і уряд планує звернутися до неї з проханням дати оцінку ситуації і вплинути на керівництво компанії.

Пошта буде доставляти пенсії, і це принципово важливо для людей. Українська пошта повинна працювати для українських громадян, заявив Гройсман.

За його словами, якщо компанії не вистачає коштів – можна подумати над розвитком тих напрямів діяльності, які перетворять Укрпошту в прибуткову компанію і дозволять платити співробітникам, перш за все пересічним листоношам, гідну зарплату.

“Я розумію, є проблеми. Але я підкреслюю: ми наймали управлінців, щоб вони ці проблеми вирішували, а не створювали нові”, – додав глава уряду.

Як ми вже повідомляли ранішегенеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський заявив, що компанія не буде доставляти пенсії з початку 2019 року. За словами глави підприємства, з початку 2018 року Укрпошта понесла один мільярд гривень збитків від доставки пенсій населенню.

 

Джерело: Урядовий портал

Коментарі закриті.