дорогаДороги на Чернігівщині є найкращими у державі і не потребують ремонту. Певно так вважає керівництво уряду. Адже за рік на ремонт доріг було виділено 357,62 млн. грн. Тож наш край впевнено займає 5-те місце, з кінця.

Донецькій області за рік відписали на дороги 2,3 млрд грн. Стільки ж отримали вісім областей України, що зайняли останні місця у рейтингу, пише Північний вектор з посиланням на “Наші Гроші”.

У році, що минає, сонце «покращення» світило не для всіх однаково і гроші продовжували тягнутися до грошей. Де дороги раніше фінансувалися щедро, там і далі проводять тендери на суми, фантастичні для вуха звичайного українця.
За 2013 рік обласними службами автодоріг проведено тендерів на ремонт шляхів на 13 768,33 млн грн., з них на експлуатаційне та поточне утримання 10 372 млн грн.
скриншот
*У таблиці наведено дані про тендери, що проводились обласними службами автодоріг на ремонт, утримання і будівництво шляхів коштом державного бюджету, договори за якими були підписані у 2013 році. Дані про міста Київ і Севастополь не включені.
Дві області – Донецька і Дніпропетровська – завершили рік у статусі мільярдерів.
Одній Донецькій області за рік відписали на дороги стільки, як сумарно вісім областей України, що зайняли останні місця у рейтингу. Причому близько половини цьогорічних мільярдів Донецької САД отримає «Альтком» з орбіти Бориса Колеснікова на будівництво об’їзної Донецька вартістю 0,95 млрд грн.
Такий результат не є сюрпризом. За результатами 2009-2013 рр. батьківщина президента України Віктора Януковича також лідирувала за кількістю проведених тендерів на ремонт доріг. Водночас капіталовкладення у донецькі дороги найбільші не тільки по абсолютному, а й по відносному показнику – кількість усіх грошей на кілометр доріг.
Також симптоматичне кар’єрне підвищення Михайла Зварила, який у Донецьку був сусідом Януковича і з 2009 року очолював Донецьку Службу автодоріг. Півроку тому Янукович президентським указом призначив його першим заступником голови «Укравтодору».
Держбюджет залишається прихильним і до вотчини віце-прем’єра Олександра Вілкула – Дніпропетровщини. У 2009-2012 роках область була на третьому місці по видаткам на дороги, цього року – вже на другому. Зазначимо, що дніпропетровський губернатор Олександр Вілкул саме у 2012 році став віце-премєром.

Коментарі закриті.