Пропонується знижувати швидкість до 50 км/год при наближенні до переходу незалежно від наявності пішоходів.

 

Укравтодор виступив з ініціативою зобов’язати водіїв знижувати швидкість перед наземними пішохідними переходами до 50 км/год. Про це Державне агентство автомобільних доріг України сьогодні, 28 вересня, повідомило на своїй сторінці у Facebook.

Укравтодор хоче змусити водіїв завжди гальмувати перед переходами

За інформацією агентства, зниження швидкості на переходах – рекомендація міжнародної консалтингової компанії COWI з питань дорожньої безпеки та Європейського інвестиційного банку. Як зазначається, це дозволить знизити аварійність на дорогах і зберегти життя і здоров’я українців.

 

“Міжнародні експерти стверджують, що основними проблемами в Україні залишаються високий ліміт швидкості в населених пунктах – 60, 90 і 110 км/год, висока фактична швидкість, вільний доступ пішоходів до доріг (включаючи автомагістралі), відсутність в населених пунктах тротуарів і рух пішоходів на узбіччі, велика кількість переходів в одному рівні і мало переходів в різних рівнях”, – зазначено в повідомленні.

 

У зв’язку з цим пріоритетним напрямком страхування пішоходів на дорогах є зменшення швидкості на наземних пішохідних переходах.

 

“Пішохід, збитий автомобілем на швидкості 60 км/год, має шанс вижити тільки в 30% випадків, а на швидкості 50 км/год шанс вижити збільшується вдвічі – до 60%”, – впевнені міжнародні експерти.

Коментарі закриті.