DSC09267– Це не реклама йодованої солі і не політичний піар, – запевняв журналістів голова Чернігівської міської екологічної асоціації «Зелений світ» Іван Осадців, – ми хочемо, щоб люди дізналися про важливість йоду. Фото автора.

Дефіцит йоду в організмі людини викликає зниження інтелекту. Україна посідає одне з перших місць у світі по йодній недостатності. Тому рівень IQ (коефіцієнта інтелекту) українців на 15 – 20 відсотків нижчий, аніж у жителів країн, в яких не спостерігається проблема йододефіциту. Так вважають авторитетні фахівці.

І розум, і серце

Вищезгадану проблему обговорювали учасники семінару «ЗМІ у проблемі подолання йододефіциту», організованого екологічною асоціацією «Зелений світ». Участь у заході взяло і «Наше слово».

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) з’ясував, що у світі є п’ять країн, у яких більше 80 відсотків населення мають дефіцит йоду. У цьому переліку – і Україна.

За словами лікарів, особливо небезпечний йододефіцит у дитячому віці. Адже у цей період у людей закладаються розумові здібності. А через недостатність йоду дітям важко навчатися, засвоювати нові знання та навички.

Окрім погіршення інтелекту, йододефіцит викликає проблеми зі щитовидною залозою. У свою чергу, цей орган відповідає за роботу найважливіших органів людини: серця, нирок, печінки…

Морепродукти або йодована сіль

Щоби в організмі не було дефіциту йоду, потрібно щоденно вживати морську рибу чи інші морепродукти, саме вони є основним природнім джерелом надходження йоду.

– На жаль, далеко не всі українці можуть дозволити собі щоденне вживання морепродуктів, – констатував лікар-ендокринолог Олег Осадців. – Тож найкращий спосіб подолання йододифіциту – вживання йодованої солі.

Йодування солі – це світова практика, яка застосовується для боротьби з йододефіцитом.

Йод можна додавати і до інших продуктів, але сіль підходить для цього найкраще, переконані експерти. По-перше, сіль – дешева, і йодування майже не впливає на її ціну. По-друге, люди вживають цей продукт у відносно стабільних дозах. Добова норма солі для дорослої людини – близько шести грамів (чайна ложка). У цій кількості йодованої солі міститься добова норма йоду – 200 мікрограмів (один мікрограм – це одна мільйонна частка грама).

Також учасники семінару дізналися, що з 1997 року сіль в Україні наповнюється йодатом калію, який не впливає на забарвлення, смак та запах солі. Таку сіль можна використовувати і для домашнього консервування.

Були «рибні дні»

У розвинених країнах про профілактику йододефіцитних захворювань піклується держава.

У свій час успішно боролася з йододефіцитом радянська влада. Зокрема, позитивні результати були досягнуті завдяки масовому виробництву і розповсюдженню йодованої солі. Вживалися й інші заходи, наприклад, у закладах громадського харчування щотижня влаштовувалися «рибні дні».

Зараз Україна є найбільшим виробником солі в Європі. Але більша частина української йодованої солі експортується до інших країн.

– Боротися з йододефіцитом найкраще на державному рівні, – впевнений Іван Осадців. – Але українські державотворці поки що цим не займаються.

Коментарі закриті.