Український виробник отримав головну нагороду міжнародної виставки
Ічнянське молоко користується популярністю.
Молоко згущене незбиране з цукром від ТМ «MamaMilla», вироблене українським ПАТ Ічнянський молочно-консервний комбінат, визнано провідними експертами кращим продуктом року на Міжнародній виставці продуктів харчування, напоїв і сировини для їх виробництва “Продекспо-2013” в Москві.

Про це «Нашому слову» повідомила прес-служба виробника.

Продукт переможець нагороджений Кубком Гран-прі лауреата міжнародного конкурсу «Кращий продукт-2013».

Виставка є найпрестижнішою на території СНД і Східної Європи. Варто зазначити, що конкуренція на виставці, була жорсткою, тому що в ній брали участь понад 2 200 компаній з 63 країн світу, включаючи США, Францію, Німеччину, Японію, Канаду та ін.

Престижність отриманої нагороди важко переоцінити. За багато років проведення конкурс встиг зарекомендувати себе як повністю неупереджений і максимально об’єктивний. До складу незалежної комісії входили провідні російські експерти продуктової галузі, агропромислових спілок та асоціацій виробників.

За словами президента ГК «Провіант», в яку входить Ічнянський молочно-консервний комбінат, і віце-президента Українського союзу промисловців і підприємців Валентина Запорощука, перемога відкриває великі перспективи для вітчизняних виробників:

–Це великий успіх для України і стимул для виробників не зупинятися на досягнутому. Попит на продовольство в світі зростає, особливо на високоякісну продукцію. Тому в нашій країні, враховуючи її агропромисловий потенціал, є всі шанси на те, що б зайняти важливе місце на міжнародному продовольчому ринку.

Перемога ТМ «MamaMilla» в міжнародному конкурсі є підтвердженням правильної стратегії розвитку харчової промисловості України, що робить ставку на якість. Міжнародне визнання відкриває можливість української продукції успішно завойовувати нові ринки, дає передумови до зростання надходжень до бюджету від експорту і до створення нових робочих місць в нашій країні.

Довідка:

В останні роки продукція ПАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат» була неодноразово відзначена на міжнародних конкурсах.

ПАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат» володіє одним з найбільш інноваційних виробничих комплексів, власної науково-технічної і сировинною базою, розвиненою системою національної дистрибуції. Його продукція широко відома не тільки на внутрішньому ринку, але і за кордоном – компанія здійснює оптові поставки згущеного молока в 38 країн світу, серед яких такі вимогливі і висококонкурентні як США, ПАР, Австралія, Об’єднані Арабські Емірати та ін.

Коментарі закриті.