Журналісти порівняли українські та закордонні пенсії та виклали результати у вигляді інфографіки. Чесно скажемо – державі має бути соромно за такий стан справ, – пише ЧЧ.

Діюча система пенсійного фонду України передбачає 34% відрахування від заробітної плати – це найвищий показник в світі. Але чому ж тоді в Україні найнижчі пенсії? Для порівняння та розуміння наведемо приклад: У Німеччині пенсіонери отримують у 28 разів більше ніж українці. Зараз пенсійне законодавство України знаходиться на стадії реформування. Залишається лише сподіватись на просвітлення у головах можновладців.

Нижче у вигляді інфографіки наведена статистика пенсійного віку та розмірів пенсій у різних країнах світу. Україна, цілком очікувано, займає останнє місце.

2015_12_09_pensia_02_500x790

3 коментарі

  1. Adolph сказав:

    Це не державі повинно бути соромно, а народу, який таку державу створив, народу, який на виборах до влади обирав всіляких хапуг і злочинців, нікчем і покидьків. А що таке держава і чому їй повинно бути соромно? Держава – це різні начальники, які сидять у своїх теплих кабінетах, мають зарплату і безкоштовний безлімітний інтернет, а деякі – і службові авто із водіями. Їм не соромно. Їм і так чудово. От якби держави стало менше, чиновників у п’ять разів би скоротити, бо деяких непотрібних посад настворювали, щоб декому робота була. Одним словом, держава живе своїм життям, сама для себе, а народ сам по собі, хай як хоче, так і живе, бо це його справа.

  2. Adolph сказав:

    Коли Трегубенку нічого сказати, бо сірої речовини замало, то він починає або про комуністів, або про анонімів. Обмеженість у всьому.