З яскравою концертною програмою до Мени завітав академічний народний хор – знаний творчий колектив при Чернігівській обласній філармонії.

На сцені районного Будинку культури артисти презентували широку концентру програму – репертуар включав багато народних і сучасних патріотичних творів, серед яких – обробки українських народних пісень, духовна музика та вокально-хореографічні композиції.

Художній керівник та головний диригент хору, заслужений діяч мистецтв України Володимир Коцур перед початком концерту щиро подякував голові районної ради Олександру Миснику за увагу до народного мистецтва.

Протягом усього концерту у глядацькій залі не вщухали оплески. Вражений виступом артистів, голова районної ради Олександр Мисник виніс на сцену цілий кошик квітів і подякував народному хору за неймовірний суботній вечір, за настрій, який артисти щедро дарували менянам.

«Виступ вашого колективу – це завжди свято для менян. Ми вдячні за честь бачити вас на нашій районній сцені. Я хочу, щоб у нашому краї талановиті дітки брали з вас приклад», – зазначив Олександр Мисник.

Коментарі закриті.