1Як повідомляє “ТаблоID”, представниця від України на пісенному конкурсі “Нова хвиля-2010” Тетяна Ширко посіла друге місце.

Переможницею ж пісенного марафону стала учасниця з Вірменії Сона Шахгельдян. Вона отримала 288 балів за три конкурсні дні, передає прес-служба “Нової хвилі”.

Бронзовим призером “Нової хвилі-2010” став представник Естонії Уку Сувісте. У нього виявилося 285 балів.

До слова, під час нагородження переможцям вручили й грошові призи. Так, за перше місце вірменка Шахгельдян отримала 50 тисяч євро. Тетяні Ширко за другу сходинку вручили 30 тисяч євро, а естонцю Уку Сувісте – 20 тисяч євро.

Що ж до інших представників від України на цьогорічній “Новій хвилі”, то співак Іван Березовський у підсумку став восьмим, а група “Пающіє труси” опинилася на передостанньому місці.

Конкурс “Нова хвиля” цього року проходив в Юрмалі (Латвія) з 27 липня по 1 серпня. У фіналі “Нової хвилі” брали участь представники Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Болгарії, Бразилії, Ізраїля, Казахстану, Фінляндії, Естонії і Латвії, шанс потрапити до фіналу був і у виконавців з Румунії і Італії. Кожна з цих країн була представлена одним учасником, тоді як Росія, як і Україна, відправила на конкурс трьох учасників. Таке рішення прийняло професійне журі на чолі з композитором Ігорем Крутим, обравши з 125 претендентів 16 фіналістів конкурсу.

За інформацією “ЛІГА.новини”, на міжнародному конкурсі молодих виконавців популярної музики “Нова хвиля 2010” Україну представляли група “Пающіє труси”, Тетяна Ширко і Іван Березовський.

пт

На “Новій хвилі” учасниці групи “Пающіє труси” заспівали пісню Майкла Джексона “Bad”, українську народну пісню “Розпрягайте, хлопці, коней” і власну композицію “Пластичний хірург”. Проте. Попри всі обіцянки “усіх порвати”, гурт опинився лише на передостанньому місці. Натомість учасницям колективу пообіцяли безкоштовно зняти кліп.

Для 17-річної Тетяна Ширко це вже друга спроба потрапити на “Нову хвилю”. Минулого року вона брала участь у відборі, але до фіналу не вийшла. Українка Ширко, яка була лідером двох перших днів конкурсу, поступилася переможниці лише на один бал. У підсумку артистка здобула 287 балів.

іб

Водночас Іван Березовський не вперше проходить випробування конкурсом.

Він є лауреатом Всеукраїнського конкурсу “Зорепад” (2002), брав участь у Міжнародному фестивалі “Київські літні музичні вечори” (2003) і вийшов до двадцятки фіналістів українського відбору на “Євробачення-2010”.

Коментарі закриті.