У Світовому банку впевнені, що в Україні тарифи на енергоносії необхідно підвищувати не поступово, а зразу на 100%. Про це повідомив старший економіст представництва Світового банку в Україні Пабло Сааведра, повідомляє агентство “ЛІГАБізнесІнформ”.

Сааведра підкреслив, що істотного підвищення тарифів в Україні на газ, опалення та електроенергію не було, починаючи з 2006 року.

“За цей час сформувався фінансовий тиск на енергетичний сектор, і зараз поступове підвищення тарифів уже не вирішить проблеми”, – наголошує банкір.

Він нагадав, що в 2009 році Світовий банк рекомендував поступово підвищувати тарифи, але 2010 року вже необхідно разове істотне збільшення тарифів.

Сааведра нагадав, що Світовий банк якщо цифра буде сильно меншою, ніж дворазове підвищення, то успіху таке підвищення не принесе.

Як відомо, раніше віце-прем’єр-міністр Сергій Тігіпко заявив, що Кабінету міністрів доведеться підвищити ціни на газ та комунальні послуги.

“Але можу сказати, що це ми будемо робити в основному для багатих, для тих, хто може це зробити. Ми все зробимо, щоб найбідніші не постраждали”, – зазначав він.

Коментарі закриті.