Джерело: День відкритих дверей

З метою розширення інформованості учнів про послуги державної служби зайнятості 13 квітня відбувся День відкритих дверей в приміщенні Менського РЦЗ. До центру завітали учні 8-го класу школи ім.Т.Г.Шевченка. Під час роботи фахівці відповідали на питання учнів щодо можливостей працевлаштування, бажаючі учні мали можливість пройти тестування на визначення професійної спрямованості.Цікавою була екскурсія по центру зайнятості. Учням показали як організована робота з безробітними, провели презентація просторових секторів, розповіли про призначення кожного блоку обслуговування клієнтів… Після чого, спеціаліст з активної підтримки Тетяна Полтарак провела профорієнтаційний урок в ході якого присутні дізналися про те, що ринок праці Менщини потребує робочих рук і саме робітнича професія гарантує людині реальний заробіток. Школярів ознайомили зі світом професій, надали їм рекомендації як уникнути помилок і розчарувань при виборі свого професійного майбутнього та під час працевлаштування; ознайомили з формулою вибору професії.
За для визначення професійних нахилів та здібностей дітей до обраної ними професії, фахівці центру зайнятості провели профдіагностичне тестування.
Підводячи підсумок заходу, Тетяна Полтарак наголосила «Всі професії потрібні і престижні, якщо до них відноситись відповідально та зі знанням справи».

Коментарі закриті.