Радість шкільних канікул і смуток розставання зі школою випускників,  сьогодні розділили директор Менського районного центру зайнятості Тамара Кот та спеціаліст з профорієнтації Тетяна Полтарак під час свята «останнього дзвоника» у Семенівській школі, де  в урочистій обстановці вручили «Профорієнтаційні щоденники школяра» на наступний навчальний рік  учням 7- 9 класів.

Директор РЦЗ привітала учнів, вчителів та батьків із закінченням навчального року, побажала випускникам чистої,  величної долі,  добрих, хороших людей на життєвому шляху, віри, надії і любові на довгі роки.

Презентуючи щоденник,  директор РЦЗ наголосила,  використовуючи щоденник протягом навчального року школярі дізнаються багато цікавого про професії, отримають уявлення та початкові знання про світ праці та кар’єри, напрацюють низку корисних навичок, що допоможуть у майбутньому вірно обрати професію. Щоденник оформлений у форматі  подібному до соціальних Інтернет-мареж,  якими сьогодні користується більшість молоді України,  в тому числі і школярів. Його можна використовувати як звичайний щоденник у повсякденній роботі.

Даний інформаційний проект стане корисним те тільки для учнів, а й для вчителів щодо організації профорієнтаційної роботи з учнями.

Такі щоденники на наступний навчальний рік сьогодні отримали всі учні 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Менщини.

З блогу Менського РЦЗ

Коментарі закриті.