допомога атоДвадцятитонна вантажівка з матеріально-технічною допомогою 8 липня буде відправлена в зону антитерористичної операції на схід України. Про це 8 липня під час брифінгу повідомив журналістам голова обласної ради Микола Звєрєв. Він наголосив, що вантаж зібрано зусиллями громад усієї Чернігівщини для потреб сформованого із жителів нашої області 13-го батальйону територіальної оборони. Збір допомоги для іншого нашого – 41-го батальйону – триває.

«Я вражений ставленням і патріотизмом людей, які відгукнулися на заклик обласної ради і зібрали для воїнів не просто гуманітарну допомогу, а саме ті речі та продукти харчування, в яких наші бійці мають найбільшу потребу», – сказав Микола Звєрєв.

За його словами, особисті побажання військовослужбовців збиралися через електронну пошту облради, потім узагальнювались та передавались до районів. Варто зауважити, що військовослужбовці просили керівника обласної представницької влади, аби передача зібраної допомоги їм відбувалася без будь-яких посередників. Це і буде зроблено. «Я особисто супроводжуватиму вантаж до місця дислокації 13-го батальйону територіальної оборони і контролюватиму, щоб жодна річ не зникла в дорозі і знайшла свого господаря», – зазначив голова обласної ради.

Журналісти поцікавилися у керівника, що саме зібрано для потреб військовослужбовців та чи брав голова обласної ради безпосередню участь у благодійній акції.

За словами очільника, серед закуплених громадами речей чимало продуктів харчування, цигарок, засобів особистої гігієни, білизна, камуфляжний одяг. Придбано також спальні мішки, казани для приготування їжі, автошини, відеореєстратори, монітори, бензопили, дріт, пиломатеріали, дошка, брус, будівельний реманент тощо. Що ж стосується внеску Миколи Звєрєва, то на потреби бійців 13-го батальйону він особисто виділив  20 тис. грн. Керівник пообіцяв журналістам, що після повернення із зони АТО поінформує їх про наслідки гуманітарної місії.

По завершенню брифінгу представники ЗМІ мали змогу особисто спостерігати за процесом завантаження та підготовкою автомобіля із зібраною матеріально-технічною допомогою для відправки на схід.

Чернігівська обласна рада

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;My paper takes this personal experience narrative and explores it using a structural analysis, discovering some things about the nature of this particular story, as well as about narratives that surround an addict life changing moment, the moment when they decide to stop doing drugs”The first person that came to mind was my dad but he was over in Europe.ceinture hermes
“I’m going to get through it the best way I can.mulberry outlet york

The brother of Jordans king got further than any challenger to Blatter, highlighting divisions within the scandal tainted body that Blatter will struggle to overcome.cheap ray bans sunglasses
Maury is led by 5 10 G Mike Basnight (15.mulberry sale uk

Mr Charles Bagot is a commercial lawyer and company director.prada sunglasses

Коментарі закриті.