Конфлікт між групою жителів Жовтневого і сільським головою Миколою Пономарьовим виник давно. Періодично хвилі цього протистояння вихлюпувалися і на шпальти нашої газети. А нещодавно «Наше слово» отримало листа з 18 підписами, в якому черговий раз жовтневці критикують роботу сільського голови. У Миколи Івановича власний погляд на причини протистояння.

«Саме Микола Пономарьов «задушив» культуру в селі, звільнивши з посади художнього керівника Галину Андрієнко… Сім років тому Галина Тимофіївна організувала колектив художньої самодіяльності. Підтримки ні звідки не було, допомоги – теж. Колектив тримався на любові до української пісні та дякуючи таланту артистів…».

Це рядки з листа до редакції. Далі в ньому йдеться про те, що у холодному, непристосованому до репетицій фойє сільського Будинку культури самодіяльні артисти ставили театралізовані дійства, концерти. Усе – на власному ентузіазмі. У програмах, за словами авторів листа, брали участь аматори різного віку – від шести до 60 років. Вони радували і односельців, і жителів сусідніх сіл.

Автори листа звинувачують голову громади у тому, що він не подбав про нормальне функціонування сільської культури. Натомість, звільнивши з роботи художнього керівника, узяв на роботу працівника, котрий у цьому закладі не з’являється. Бо працює у дитячому садку. А сам сільський голова, як стверджують автори листа, «дбає лише про своє тихе життя та про власний престиж».

Отож, вислухавши всі оці звинувачення, сільський голова Жовтневого Микола Пономарьов погодився дати на них відповідь.

– Скарги на мою роботу пішли в усі інстанції після того, як була звільнена Галина Андрієнко, – пояснює Микола Пономарьов. – Хто тільки не перевіряв роботу сільської ради! І жодного серйозного порушення не виявили. Попередній художній керівник була звільнена за об’єктивними причинами. По-перше, ця людина не має відповідної освіти, а по-друге, я не можу сказати, що за час її перебування на цій посаді культура Жовтневого так вже й процвітала. Так, кілька концертів на рік – ото й уся робота. На заняття хору ходила купка бажаючих співати.

Новий же художній керівник Ольга Вербило – молодий спеціаліст, ініціативна, активна. Займається з дітками у садочку, бо там і тепліше, і зручніше. І концерти новий худрук організовує, і гурток аеробіки веде. Якщо є бажаючі до хору ходити – нехай приходять, будуть співати.

Коментарі закриті.