Запорізький бюст Сталіна. Фото Газета.ua.

Сьогодні, 5 травня, комуністи провели урочисте відкриття пам’ятника Сталіну під записи його промов. Вшанувати радянського вождя прийшли 500 людей, акція пройшла спокійно.

Комуністи урочисто відкрили пам’ятник Йосипу Сталіну в Запоріжжі, незважаючи на опір опозиції. Відкриття монумента, який поставили на території місцевого обкому КПУ, було приурочене до Дня Перемоги 9 травня. Пам’ятник має вигляд бюсту заввишки 2,5 метра.

“Біля будівлі Запорізького обкому Компартії України зібралося близько 500 осіб: жителі та гості міста, ветерани і члени КПУ. На захід прибула рекордна кількість представників ЗМІ. Присутні як кореспонденти місцевих та центральних ЗМІ, так і співробітники російських телеканалів”, – повідомили в прес-службі Компартії України.

“Пролунало звернення генералісимуса Й. В. Сталіна до радянського народу з приводу Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками. Незабаром очікується проходження колони військової техніки”, – йдеться у повідомленні.

Перший секретар Запорізького обкому КПУ, народний депутат Олексій Бабурін заявив журналістам, що пам’ятник Сталіну створений на численні прохання ветеранів Великої Вітчизняної війни, а Компартія ініціювала збір коштів на його спорудження.

Пам’ятник буде перебувати на території обкому КПУ абсолютно законно, його установка не вимагає ні референдуму, ні спеціального дозволу, переконані комуністи.

Крім того, відкриття монумента відбулося спокійно та без жодних сутичок комуністів з ідеологічними опонентами. Щоправда, перед відкриттям представники КПУ закидали опонентів яйцями.

Перед встановленням пам’ятника було проведене соцдослідження, згідно з яким більшість українців в усіх регіонах держави висловилися проти таких дій.

За матеріалами: РИА Новости, TCH.ua

Коментарі закриті.