У черговому турі відкритої районної першості з футболу, який відбувся минулої неділі, матчі з розгромними рахунками змусили похвилюватися уболівальників.

У вищій лізі менський «Темп» приймав макошинську «Десну». Більше атакували гості, тож наприкінці першого тайму одна з атак завершилася взяттям воріт господарів. Після перерви деснянці ще більше заволоділи ініціативою і в підсумку перемогли – 1:5.

У Березні місцеве «Полісся» помірялося силами з лідером чемпіонату СК «Мена». Кожна команда жадала отримати перемогу, тож напружена гра точилася на полі до останніх секунд. У підсумку досвідченіші меняни вирвали перемогу з рахунком 2:3.

У матчі між стольненським «Торнадо» і «Кудрівкою» шалена та несамовита підтримка вболівальників не допомогла господарям. Гості виявилися сильнішими. Результат цього поєдинку – 1:4 на користь кудрівчан.

Феськівська «Ювента» приймала на своєму полі менський «Авангард». Висока майстерність гостей не дала жодних шансів господарям. У підсумку гості повезли додому перемогу з рахунком 1:8.

Останній матч першого кола у вищій лізі відбувся у Синявці, де місцева команда зіграла з «Дяговою». Напружена, місцями жорстка боротьба точилася на полі. Команди за будь-яку ціну хотіли здобути перемогу, але переможця у цій грі не виявилося. Результат – бойова нічия з рахунком 2:2.

У першій лізі друге коло чемпіонату розпочалося грою між менським «Кооператором» та «Чапаєвом». Складна, емоційна гра потішила уболівальників. У результаті досвідченіші менські футболісти з рахунком 3:2 «вирвали» перемогу.

Цікава гра проходила у Слобідці, де «Фортуна» приймала киселівську «Ніку». Багато забитих м’ячів побачили місцеві вболівальники, але все ж їхня команда програла. Результат гри – 3:4 на користь «Ніки».

У Сосниці відбувся поєдинок між «В’юнкою» та величківським «Шансом». Гості так і не змогли нічого вдіяти проти швидких атак господарів, які впродовж усього матчу створювали небезпечні моменти біля воріт гостей. У підсумку закономірно перемогли сосничани з рахунком 4:0.

У матчі між семенівським «Фаворитом» та дягівським «Ветераном» небезпечні моменти виникали біля воріт обох команд, але фортуна була на боці господарів, які чотири рази змусили воротаря гостей виймати м’яч із власних воріт. Тож семенівці тішилися перемогою з приємним для них рахунком – 4:0.

Олександр МИЦ.

Коментарі закриті.