Кількість предметів, з яких відбуватиметься зовнішнє незалежне оцінювання в 2011 році, буде збільшена до дев’яти за рахунок включення у цей список російської мови. Українська мова та література залишатиметься обов’язковим до складання предметом.

Про це повідомили директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко та методист центру, куратор Чернігівської області Олена Шматько під час засідання прес-клубу «Ділове слово», організованого управлінням у справах преси та інформації ОДА.

За словами Олександра Сидоренка, пункти тестування ЗНО-2011 планується територіально організовувати за минулорічною схемою в округах, які були сформовані спільно з управлінням освіти і науки облдержадміністрації (м. Чернігів, м. Ніжин, м. Прилуки, м. Корюківка).

Представники Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти також запросили усіх бажаючих взяти участь у пробному тестуванні та ознайомитись із процедурами проведення ЗНО.

Як було повідомлено, реєстрація на пробне тестування буде здійснюватися на сайті ХРЦОЯО (www.zno-kharkiv.org.ua) з 10 листопада по 10 грудня 2010 року. Саме тестування відбудеться 2 та 9 квітня 2011 року.

Коментарі закриті.