Працівники Менської виправної колонії №91 з нагоди святкування 20-річчя незалежності України організували та провели змагання з футболу серед команд відділу нагляду і безпеки, відділу охорони та команди офіцерів.

Як повідомив «Нашому слову» начальник сектору по роботі з особовим складом ВК-91 Антон Литвин, суперники були гідні один одного, гра – гострою та цікавою. А фортуна виявилася на боці команди офіцерів, яка змогла відзначитись взяттям воріт суперника. Всього один забитий м’яч вирішив долю всього турніру та дозволив команді посісти перше місце. На другому місці – команда відділу нагляду і безпеки, на третьому – команда відділу охорони.

По закінченні турніру спортсменів привітали начальник установи Юрій Римар та перший заступник начальника Анатолій Лиштван. Команда-переможець була нагороджена кубком. Друге та третє місця відзначені почесними грамотами.

– Специфіка роботи в органах Державної пенітенціарної служби України вимагає від працівників не тільки високого рівня правових знань, але і постійної фізичної підготовки, – каже Антон Литвин. – Дуже важливо сформувати у працівників здоровий спосіб життя та фахові навички, необхідні для виконання відповідних службових завдань. Подібні заходи, безперечно, позитивно впливають на фізичний та психологічний стан працівників ДПтС України. Адже всім відомо: в здоровому тілі – здоровий дух.

Коментарі закриті.