Q8eN_z4zWwcЦього року у Величківці особливий Дід Мороз і Снігуронька завітали до дітлашні.  Ініціатором ідеї даного дійства стала директор місцевого закладу культури Віра Іллівна Падалка. А Снігурочці, Дарині Москаленко,  допомагав демобілізований  воїн АТО Михайло Тарарака з Першої танкової бригади.

Хлопець – на  всі руки майстер. Господарює  разом із батьками. Воювати хлопцю довелося і під Луганськом і Донецьком. Про війну він з неохотою розповідає. Відмахується.

За бойові дії свідчать сумні очі хлопця. “Раніше він не мав таких очей, до війни,” – каже Даринка. І було досить важко, якось викликати жваве спілкування з малечею. Та дівчина, вона не з тих щоб впадати у відчай “крутилася на одній нозі” й таки дітвора  “розкрутила ” Діда Мороза на жарти. І хоч іще, судячи зі світлин, у Михайла залишалися сумними очі. Та проте як і до війни веселився разом дітворою, слухав заготовлені для Діда Мороза й Снігуроньки віршики про Новий рік і Різдво. Найбільше порадував казкових героїв Владислав Вихристенко. Він зіграв для Дідуся та Снігової Внуки на саксофоні. Хлопчина навчається у Менській школі мистецтв. Діти отримали подарунки.

-aawYOT1k5w

Подивували Михайло й Дарина Менську районну державну адміністрацію та податкову інспекцію.  А ще Дід Мороз і Снігуронька мандрували по оселях дітей не пішки, а на санях, які весело тягнув коник Каштан.

“Михайло, – каже Дарина, –  він такий щасливий. Цей  був важкий крок для воїна АТО – піти  Дідом Морозом. Це  було перемогою після побаченого на фронті. Як  маленька реабілітація.

Суспільство, односельці, сім’я не повинні стояти осторонь від долі кожного воїна. Це  не є просто. Бо кожен з хлопців, який повернувся з війни має не тільки фізичні травми, але й психологічні. Дуже часто можна було бачити, що воїни зловживають алкоголем, палять цигарки у великих кількостях. І щоб рятувати їх від болей, про які вони не розказують – краще залучати до таких заходів. І я рада, що хоч трішки допомогла Михайлові розслабитися, побути дитиною.

Радує те, що Михайло знаходить підтримку і в родині і від коханої дівчини. А як ще багато хлопців лишається поза увагою, кинуті напризволяще.”

Коментарі закриті.