Урочистості з нагоди 20-річчя заснування літературної спілки «Чернігів» відбулися в обласній бібліотеці ім. В. Г. Короленка та Чернігівському молодіжному театрі.

А напередодні ювілею побачив світ колективний збірник художніх творів членів цієї спілки під назвою «Толока». Толока – це коли люди об’єднуються, аби спільно зробити якусь корисну або добру справу.

Серед 20 авторів «Толоки» – четверо наші земляки. З добірками віршів «Під вікно пересаджу калину» і «Ти така прекрасна – як знамено» виступають Михайло Кушніренко і Микола Ткач.

Прозаїки Анатолій Соломко і Михась Ткач представлені на сторінках «Толоки» оповіданнями «День надії» і «Сюрприз для Валентини».

Солідності і ваги виданню надають вміщені тут розвідки і літературознавчі дослідження кандидата історичних наук, професора Олександра Коваленка та доктора філологічних наук, автора багатьох книг і навчальних посібників Володимира Кузьменка.

«Толока» адресована широкому колу читачів, але передусім – учням, студентам, вчителям, бібліотекарям, усім, хто закоханий у рідне слово.

Коментарі закриті.