При затриманні злочинця-втікача менські поліцейські були вимушені відстрілюватися та викликати на допомогу спецпризначенців.

 

У Синявці проживає велика родина, на яку неодноразово скаржилися місцеві жителі. Як повідомив в.о. начальника Менського відділу поліції Сергій Кагадій, ці люди вже неодноразово притягались до кримінальної відповідальності за різні злочини.

 

Так, у суботу було отримано оперативну інформацію про місцеперебування члена даної родини, який перебував два роки у розшуку. Поліцейські з Менського відділу виїхали до Синявки, щоб затримати злочинця.

 

 

Але родина та друзі злочинця прийнялась захищати свого родича і біля місцевого бару при спробі затримання побили поліцейських.  Оперативники були вимушені використати табельну зброю, зробивши чотири попереджувальні постріли у повітря.

 

 

За викликом менських поліцейських приїхали підрозділи “КОРД” та “ТОР”. Спецпризначенці затримали трьох розбишак, включаючи раніше розшукуваного. За фактом вчинення опору працівникам поліції та нанесення їм тілесних ушкоджень порушено кримінальні справи, ведеться досудове слідство.

 

Деякі працівники поліції після інциденту потребували медичної допомоги, один з них зараз знаходиться на стаціонарному лікуванні.

 

На сьогодні трьом фігурантам повідомлено про підозру за частиною другою статті №345 КК України “умисне спричинення тілесних ушкоджень працівникам правоохоронних органів під час виконання ними своїх службових обов’язків”. Санкцією цієї статті передбачено обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Коментарі закриті.