У Синявській амбулаторії нема ні головлікаря, ні стоматологаСільському голові Володимиру Антоненку було що сказати на зібранні – як доброго, так і невтішного.

Позитив радує

На території Синявської сільської ради, що на Менщині, діють чотири сільгоспформування, які орендують землі. Їхньою роботою і розрахунками за земельні паї селяни задоволені. І з місцевою владою орендарі мають тісну співпрацю. Допомога дитячому садку, школі та іншим соціально-культурним установам села давно вже стала постійною.
У Синявці добре працюють бібліотека і Будинок культури. А футбольна команда торік стала володарем районного кубку «Золота осінь».

Минулого року у селі було зареєстровано два шлюби і п’ятеро новонароджених. У місцевій школі навчається 79 учнів. Переступив межу Вічності 21 житель Синявки.

У 392 домоволодіннях люди обробляють городи, тримають хазяйство. Синявці мають 48 приватних тракторів, дві вантажівки і сім комбайнів. Тим часом 60 будинків

у селі стоять порожніми.

Проблеми вирішувати громаді

Непокоїть синявців те, що у лікарській амбулаторії нема ні головного лікаря, ні стоматолога. І комунальне господарство, яке було створене при сільській раді чи не першим у районі, працює не на повну силу. Його функції зводяться до закупівлі молока, оранки городів та обмолоту зернових з присадибних ділянок.

– Ми чітко бачимо ті завдання, які потрібно вирішувати спільно з депутатським корпусом і громадою села, – сказав, звітуючи на зборах, Володимир Антоненко. – Це ліквідація стихійних звалищ, дотримання санітарних норм у центрі і на вулицях села.

А ще синявці хочуть провести газ до дитячого закладу, відремонтувати ґанок у Будинку культури, провести хлорування усіх сільських колодязів, не залишати поза увагою одиноких людей поважного віку, забезпечити їх паливом.

Громада також рішуче налаштована постійно контролювати роботу усіх торгових точок у селі і кафе-бару.

На загальних зборах звітували про свою роботу депутати районної ради Антоніна Авраменко та Василь Єрмоленко. Зокрема, Василь Миколайович звернувся до своїх виборців з проханням дотримуватися усіх ветеринарних вимог щодо утримання домашньої живності.

Голова райдержадміністрації Анатолій Соломко та голова районної ради Володимир Невжинський, які були присутні на зборах територіальної громади, розповіли про перспективи розвитку району, напрацювання за рік минулий і побажали селянам віри у краще.

Коментарі закриті.