У суботнику брали участь 10 тисяч жителів МенщиниТисячі прибраних квадратних метрів, десятки впорядкованих кладовищ та ліквідованих несанкціонованих звалищ. У такі цифри вилилася у нашому районі щорічна Всеукраїнська акція «За чисте довкілля».

За інформацією райдержадміністрації, до прибирання долучилося близько 10 тисяч жителів району, майже півтори тисячі студентів та учнів. Участь у великому суботнику взяли працівники понад 130 підприємств та установ району, приватні підприємці. Прибирання відбувалося у 56 населених пунктах Менщини.

За словами першого заступника голови РДА та керівника районної комісії щодо організації та проведення весняної акції з благоустрою та озеленення «За чисте довкілля» Володимира Василенка, 20 квітня було прибрано більше двох тисяч квадратних метрів прибудинкових територій, 29 парків (374 тисячі квадратних метрів), 152 кілометри вулиць і доріг, тисяча квадратних метрів берегів водойм, 45 кладовищ, 14 братських могил та місць поховання учасників Великої Вітчизняної війни. Протягом весняної акції також було ліквідовано 31 несанкціоноване звалище та висаджено сотні дерев і десятки кущів.

Наразі члени комісії перевіряють, як і де найбільше постаралися учасники акції. За результатами їхньої роботи три найкращі територіальні громади будуть відзначені.

Коментарі закриті.