У Стольненській школі є свій ЛондонСправа художника, як говорив російський письменник Костянтин Паустовський, народжувати радість. Вчитель образотворчого мистецтва зі Стольного Оксана Семироз дарує радість дітям та викладачам.

І перукар, і художник

Перш ніж прийти на роботу до Стольненської школи, Оксана Анатоліївна де тільки не працювала. І художником-оформлювачем у Херсонській області, і перукарем, і методистом у Стольненському Будинку культури. Та всю роботу виконувала добросовісно і креативно.

Посаду вчителя образотворчого мистецтва отримала у 2011 році, відразу після закінчення Чернігівського національного педагогічного університету. А вже за два роки приміщення школи дуже видозмінилися. Найперше – з’явилася шкільна емблема, безліч яскравих та неординарних стендів. Та, мабуть, найбільшою гордістю є кабінети англійської мови і біології.

Справжня Англія

– Почала роботу в кабінеті англійської мови минулого літа, – розповідає пані Оксана. – Працювала чотири дні. Лондонський Біг-Бен вийшов ніби справжній. Та й діти залишились задоволеними, а це найголовніше.

На стіні у кабінеті з’явилися й інші англійські символи: двоповерховий автобус, червона телефонна будка, Тауерський міст. А поряд майорять герби всіх адміністративних частин Англії.

Це не перша робота талановитої вчительки. Ще раніше вона оформила кабінет шкільного психолога. Але, на жаль, зараз ця краса схована під шпалерами.

Там і динозаври ходять

Можна замилуватися і кабінетом біології.

– Тут зображений розвиток органічного світу. На цих стінах і динозаври ходять, і перші люди з’являються, – показує Оксана Анатоліївна. – Працювала взимку. Залишалася після уроків, коли не було дітвори, і, не поспішаючи, створювала ось таку панораму розвитку життя на Землі.

Варто зазначити, що наша героїня ніде не навчалася професійно малювати. Проте для людини з талантом та любов’ю до праці не існує перешкод.

Коментарі закриті.