Вибори у Чернігові.Вибори на Чернігівщині відбуваються за умов високої явки та патріотичного піднесення виборців. Станом на 11:00, за повідомленням Центральної виборчої комісії, у Чернігівській області загалом проголосувало 21,2% виборців.

Найменша активність спостерігається в м. Чернігові (ТВО №208)- 19,85% та на ТВО №212-19,7%, який включає місто Прилуки, Варвинський, Ічнянський, Прилуцький, Срібнянський, Талалаївський райони. Найбільша явка спостерігається у ТВО №213 (23,91%), який включає Коропський, Корюківський, Менський, Новгород-Сіверський, Семенівський, Сосницький райони, місто Новгород-Сіверський.

Дехто з патріотично налаштованих виборців Чернігова приходить голосувати у вишиванках. Такий випадок трапився на дільниці №741003 (школа №7 м. Чернігова). Тут ціла родина (батько, мати і донька) вбралася у традиційні українські вишиті сорочки з національним орнаментом.

Як розповів голова ДВК Вячеслав Алексєєв, явка на цій великій дільниці вища, ніж загалом по Чернігову.

«На нашій дільниці зареєстровано 2203 виборця, з них 20 – голосують вдома. Станом на 11.30 проголосувала четверта частина, тобто 520 чоловік. До тих, хто не може пересуватися, приїздили у два прийоми, з 8.30 до 10.30 і з 11.00 до 12.00. На власне дільницю люди йдуть постійно, без перерви, відтак немає скупчення, натовпу і черг. Люди налаштовані дуже позитивно, готові проголосувати».

Спостерігачі від кандидатів та громадськості лише підтвердили ці слова. Представник руху «Вільний Чернігів», що зареєструвалася як журналіст інтернет-видання ПіК, Світлана Нога, так прокоментувала ситуацію: «Всі умови для вільного волевиявлення на дільниці створено. Порушень не спостерігала. Люди голосують доволі активно. Щоправда, за такої явки основне навантаження ляже на членів виборчої комісії після обід та під час підрахунку голосів».

Станіслав КЛОПОТ.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;She not being singled outThe fact that people pay taxes so that they can get the healthcare they want (when they need it) appears to be completely irrelevant to our busy bureaucrats on the go.mcm bookbag
The problem cries out for help on a monumental level,” Park said Saturday.mcm backpack for sale
Bathroom offers separate bath shower.mcm bags
After black children were kicked out of Crabtree Valley Mall

LaVonda and Craig Bowden want answers.escarpin louboutin pas cher
Francis High School in 1963.prada uk
So, the only thing that is required of them is to have MOST of the ones that are in the other stores

This has been going on for over a decade now.michael kors uk stores
(AP Photo/Matt York) (Matt York/AP)

Several tees were moved forward.timberland ladies boots
Jordan Pas Cher

Коментарі закриті.