У школах Менщини навчаються більше 30 учнів з родин переселенцівУ міських та селищних навчальних закладах Менського району цьогоріч навчатимуться 1992 учні, сільські школи приймуть 1333 засмаглих та трохи здичавілих за літо «гризунів граніту науки».

Ховаючись за величезними букетами квітів, тримаючись за руки батьків, зробили свій перший крок на великому шляху знань 329 першачків. До речі, на 20 діток більше, ніж торік. До скорого вступу у доросле життя вже готується 261 одинадцятикласник.

Найбільше дітей навчається у міській школі імені Т.Г. Шевченка – 732, на другому місці районна гімназія – 572, «бронза» у Березнянської ЗОШ І – ІІІ ступенів – 458 учнів. Найменше школярів у Данилівці, Гусавці та Ушні: відповідно 27, 29 і 32.

– Цього року призупинено навчальний процес у школі Слобідки, – розповідає методист районного методкабінету Ольга Шестаковська. – Тепер 19 слобідських учнів підвозять до навчального закладу у Жовтневе. Громадам Данилівки, Ушні і Гусавки боятися нічого – поки що про закриття шкіл тут навіть мова не ведеться.

Цього року до шкіл нашого району піде 31 учень із сімей переселенців зі сходу країни, п’ятеро дошкільнят поповнять макошинський та киселівський дитсадки і міський ім. Щорса. Ці дані станом на друге вересня, але ситуація тривожна і кількість дітей з Луганської та Донецької областей може змінюватися.

Коментарі закриті.