Менський район займає перше місце в області по кількості дитячих садків. Вони є в усіх населених пунктах, де необхідні.

Про це повідомив начальник відділу освіти РДА Леонід Литовченко на нещодавньому розширеному засіданні колегії райдержадміністрації. Учасники заходу розглянули виконання плану заходів з реалізації Національної стратегії розвитку освіти в районі, а також стан реформування медичної галузі.

План заходів з реалізації Національної стратегії розвитку освіти передбачає зміцнення матеріально-технічної бази освітніх закладів, перехід на енергозберігаючі технології в школах, дошкільних та позашкільних закладах.

Серед проблем Леонід Литовченко назвав, зокрема, дефіцит комп’ютерної техніки в освітянських закладах.
Під час реформування системи охорони здоров’я жоден медичний працівник не був звільнений. Це відзначила головний лікар Менського центру первинної медико-санітарної допомоги Наталія Корнієнко. Навпаки, постійно відчувається нестача лікарських кадрів, що є однією з найголовніших проблем медицини Менщини. Вирішувати її планується за рахунок випускників медичних вузів найближчих років.

Серйозними проблемами медзакладів району є недостатнє матеріально-технічне забезпечення та нестача комп’ютерної техніки.

Підсумовуючи засідання, голова райдерж­­адміністрації Олександр Мисник зазначив, зокрема, що основну роботу гуманітарної сфери району необхідно спрямовувати на поліпшення якості послуг в галузі охорони здоров’я та в освіті.

Коментарі закриті.