Працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяли участь у Чернігівській Студентській республіці, що вирувала за правилами окремої держави 8 – 11 липня на березі Десни поблизу села Ульянівки.

Про це “Нашому слову” повідомила директор РЦСССДМ Вікторія Неруш.

Захід проводиться з метою залучення молоді до активної громадської позиції та підготовленості до самостійного дорослого життя. Учасники Студентської республіки створювали міні-модель суспільства з усіма його інфраструктурами – владою, фінансами, правоохоронними органами. Окрім того, вміло поєднували плідну працю з активним відпочинком. Мультифести «Мафія», «Вибори мера», «Нічна туса», «Студентська красуня», квести, музика – це невід’ємні атрибути студентських республік.

Працівники центру, готуючись до 10-го Студентського форуму Менщини, що відбудеться в серпні цього року, переймали досвід та найкращі традиції заходу для студентів і особисто брали участь в тренінгах з командотворення.

Готуючись до Студентського форуму, РЦСССДМ закликає молодих людей залучатися до підготовки: дзвоніть, заходьте, залишайте свої коментарі на сайті «Нашого слова». Одним словом – свято для вас і має відбутися так, як цього бажаєте ви (звичайно, в розумних межах).

Фото http://chernigiv-quest.com/

Коментарі закриті.