У Семенівці погорілець Сергій Бобрушко з родиною живе у чужій хатіНапередодні пожежі над його хатою довго кружляв сич і сумно вив сусідський пес. Біди ніхто не чекав і не звав – вона прийшла непроханою гостею і залишила родину без даху над головою.

Сергій працював трактористом у сільгосппідприємстві. А коли роботи не стало, заробляти почав по людях: тому викосить, іншому дрова порубає. І дружина його, Тамара, відправивши чотирирічну донечку Аню до дитсадка, теж шукала собі підробіток.

Того дня, 17 вересня, як і завжди, Сергій з Тамарою попорали хазяйство – коня, козу, двоє поросят, курей. Витопили піч, наварили і собі їсти, і худобі.

– Залишилося ще чимало жару, то я поставила два чавуни з картоплею, – розповідає Тамара Олексіївна, – труби і заслінки не закривала. Пішли із Сергієм до людей перебирати картоплю.

– Десь опівдні нам зателефонували сусіди і сказали, що наша хата горить, – продовжує розповідати Сергій Вікторович. – Прилетіли ми з Тамарою додому, а під двором уже пожежні машини з Семенівки і Березни стоять. Загорілася хата з горища, але важко було приборкати вогонь. По-перше, дах був накритий залізом, а поверх ще й шифером. По-друге, на горищі було багато полови і тирси – горіло дуже. Я цю хату придбав у листопаді минулого року, не встиг її оформити як належить, роздивитися горище.

Сергій з Тамарою з палаючої хати встигли документи вихопити, телевізор та дещо з одягу. Усі меблі, які були в домі, закіптюжені, залиті водою, словом, служити своїм господарям вже не будуть.

Пожежа не торкнулася, на щастя, господарських будівель, неушкодженою залишилася і домашня живність. Серед згарища у дворі яскраво палахкотять жоржини.

Подружжя нині живе у хаті Тамариної сестри, неподалік від своєї колишньої домівки. Це тимчасове пристанище. На цій же вулиці є непоганий будинок, який Сергій з Тамарою мають намір придбати за допомогою добрих і небайдужих людей.

– Спасибі велике односельцям, – каже подружжя, – несуть нам гроші, аби ми ту хату скоріше купили і зимували уже у своїй.

Правду кажуть, що як з миру по ниточці зібрати, то голому вийде сорочка. Можливо, на чужу біду відгукнуться підприємці і просто добродушні люди не лише із Семенівки, а й з навколишніх сіл, з райцентру і допоможуть молодій сім’ї і їхній донечці.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;I hope God is not angry with usAccording to the police, a member of the audience, Akil Malik, 24, walked up to the stage, allegedly misbehaved with her and then slapped her.mcm bookbag
Jordania se cuela entre los grandes

Error al iniciar sesin La direccin de correo electrnico o la contrasea son incorrectos o no fueron encontrados.hogan outlet online
Yet, he learned, it’s the little things that upset Moton the most.mulberry uk
I’m not here to have a title or position.cheap timberland boots

Every HomeSolution by Metricon home is individually designed to offer you a stylish, contemporary residence that represents outstanding value for money and built with care.cheap toms
I have to give everything and anything I got if I want to succeed at what I do.mulberry outlet uk
Wheeler 44 points trails only Andrew Ladd (49) and Bryan Little (50); Perreault 34 points ranks just behind Dustin Byfuglien, who has 36.borse gucci outlet

Коментарі закриті.