Цього літа яблука вродили рясно, особливо порівняно з минулим роком. Тож селяни продають урожай яблук, які збирають у старих колгоспних садах. За мішок платять від 5 до 9 гривень залежно від регіону, де приймають. –  пише Марія Савіна, тижневик «Чернігівщина».

У селах Сосницького району, наприклад, за мішок яблук дають 7-8 гривень. Ще минулого тижня було вісім, але після того, як люди почали привозити врожай возами, ціну знизили. Здавати можна всі сорти, окрім білого наливу, який швидко псується. Яблука приймають як опалі, так і рвані. Одна умова: не повинні бути гнилими.

Так, у занедбаному саду між селами Рудня і Ляшківці селяни збирають яблука десятками мішків. Повні яблук і по-господарськи зав’язані, вони чекають чи не під кожним деревом, коли по них приїде господар. Колись цей сад належав колгоспу села Ляшківці.

«У сусідній Рудні яблука приймають по 7 гривень за мішок. Тому наш сад «обнесли» за кілька днів. Не залишили навіть зимових яблук, – журиться бабуся Ганна з Ляшківців. – Адже людям, котрі без роботи, на яблуках можна підзаробити. Ото й «оббивають» усі підряд».

Коментарі закриті.