98891371_4989523_kastratyw3 березня працівники Щорського райвідділу міліції знайшли тяжко травмованого чоловіка в помешканні раніше судимої жінки. Чаркування між гостем і господинею закінчилося різаними ранами передпліч та ампутацією статевого органу.

Коли на цілий день зник з дому житель одного з сіл Щорського району, родичі забили на сполох та звернулися до чергової частини. Слідчо-оперативна група за інформацією місцевих жителів встановила місце перебування чоловіка. Як з’ясувалося, той пішов розпивати алкогольні напої до садиби самотньої раніше судимої жінки.

В ході чаркування між гостем і господинею виникла сварка. Жінка лезом завдала гостю різаних ран обох передпліч та ампутувала статевий орган.

Хазяйка помешкання навіть не намагалася надати першу допомогу потерпілому, через що той втратив багато крові. Тож коли міліціонери зайшли до хати, то з порогу побачили величезну калюжу крові. Правоохоронці викликали до потерпілого «швидку».

Намагаючись уникнути відповідальності, жінка перед приходом міліції роздяглася і намагалася переконати правоохоронців, що захмелілий гість сексуально домагався її аби зґвалтувати, мовляв, це і стало причиною конфлікту. Та під тиском неспростовних доказів жінка зізналася що намагалася ввести правоохоронців в оману і дала правдиві свідчення.

Що сталося насправді встановить слідство.

Господиня раніше вже мала конфлікт із законом та відбула 7-річне ув’язнення за нанесення тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відносно жінки відкрите кримінальне провадження за частиною 1 статті 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, тобто умисне тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння, чи таке, що спричинило втрату будь-якого органу або його функцій) – карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

pik.cn.ua

Коментарі закриті.