У санаторії "Остреч" воїнів АТО реабілітують безкоштовноУ санаторії “Остреч” у Чернігівському місті Мена (220 км від Києва і 80 км від Чернігова) воїнам АТО надають безкоштовну психологічну реабілітацію на 14 днів.

Про це повдомляє Gazeta.ua

“Наш санаторій виграв тендер для надання таких послуг”, – розповів представник засновників “Остречу” 44-річний Ігор Магаляс.

Кошти для реабілітації надає держава. А так день перебування в санаторії коштує 330-350 гривень.

“В Україні зареєстровано більше 100 тисzx учасників АТО, а в санаторії нині перебуває не більше 50 осіб, хоча він може прийняти до 300. Гроші виділяють на рік, якщо їх не використати, вони згорають – перенести на наступний не можна. Шкода, що так відбуватиметься через те, що хлопці та їхні родини елементарно не знають про цю реабілітацію”, – каже Магаляс.

Щоб приїхати до санаторію, учасник АТО має прийти до відділу соцзахисту за місцем прописки з довідкою учасника бойових дій. За державною програмою кожному дають дві путівки: одну на 14 днів для психологічної реабілітації та іншу на 18 днів для санаторно-курортного лікування. Їх можна використати окремо, але психологи радять суміщати, щоб лікувати одночасно “і тіло, і душу”. Путівку можна розділити із нареченою чи дружиною.

“Чому саме наш санаторій виграв цей тендер? Бо “Остреч” – єдине місце в Україні, де є своя мінеральна вода (свердловина глибиною 930 метрів), що лікує органи травлення, та є торфово-пелоїдні грязі, які видобуваються на місці. Зокрема? із озера, що поряд із санаторієм. Їхня наявність насичує воду в озері і тому в ньому корисно купатися влітку. Взимку грязі використовуються на процедурах, вони лікують суглоби і поранені місця”, – розповів чоловік.

В санаторії проводиться лікування опорно-рухового апарату, системи кровообігу, нервової системи, органів травлення, органів дихання не туберкульозного характеру, захворювання очей.

“Пенсіонери за 20 днів виліковують артрити. У спортсменів заліковувалися старі рани. У мого друга від води за три тижні вийшов камінчик із нирок”, – додає Магаляс.

Чоловік впевнений, що для воїнів АТО лікування піде на користь. Для психологічної реабілітації в санаторії працює 4 психологи, священик. Військових возять на екскурсії. В санаторії є кінозал, дискотека, спортзал, басейн, сауна, цілодобовий медичний пост із безкоштовними ліками. Побудований “Остреч” 1978 року.

Крім санаторію “Остреч”, бійці АТО можуть пройти психологічну реабілітацію у “Березівських мінеральних водах” – це Харківська область, село Березівське, також у ДП “Південь курортсервіс”, санаторій “Різон” – це Одеська область, і ТОВ “Феофанія” – місто Київ.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Louis Art MuseumSTBut some of his former demons continued to haunt him, VerHeul said.timberland uk
I met her when I was doing an exhibition at Pollack Hall in 1977 and she was doing a concert,” Hermann said.michael kors uk

Sharon Morris talks about the problems with the Pakistan youth where “upwardly mobile”[9] individuals seek fulfilment and not meaningless employment.hollister online shop
So do potential suitors next offseason, including the Saints.mulberry bags outlet
What really happened that pricked the balloon was lenders pulled in their horns and stopped lending, and commercial mortgage backed securities which was really a lot of the fuel that was keeping the party going completely shut down.mcm backpack for sale
21, 2011, Barron invited Allen to his home and confronted him.chaussures louboutin pas cher

12 29 14: Both the Eagles and Giants scored in all four quarters on Sunday at MetLife Stadium.louboutin soldes

2 коментарі