На базі центральної райлікарні у перспективі на наступний рік відкриття міжрайонного акушерсько-гінекологічного відділення, а міська рада планує розширити межі міста і виготовити генеральний план забудови Мени.

Про це повідомила начальник управління економіки та розвитку інфраструктури РДА Тетяна Ольховик на розширеному засіданні колегії райдержадміністрації, яке провів голова РДА Анатолій Соломко.

Керівник управління економіки доповіла про підсумки виконання програми соціально-економічного розвитку району за дев’ять місяців нинішнього року та проект програми соціально-економічного розвитку району на рік наступний.

Планується, зокрема, будівництво кухні для Будинку ветерана, що у Стольному. Додаткові групи буде відкрито у дошкільних закладах Макошине та Березни.

Щодо генерального плану забудови Мени директор РЕМу Сергій Аношко слушно зауважив, що слід враховувати і соціальний аспект – між будинками варто залишати місця для дитячих майданчиків, трансформаторів, торговельних точок.

Буде у Мені реконструйовано центральний парк і відновлено фонтан.

На засіданні колегії обговорено проект районної програми зайнятості населення на 2012– 2013 роки, а також питання про проведення суцільної одночасної дератизації в населених пунктах району.

Про результати перевірки використання бюджетних коштів інформував начальник контрольно-ревізійного відділу в Менському районі Микола Крючок. До речі, у січні наступного року цей відділ буде реформовано у фінансову інспекцію.

Коментарі закриті.